D.B. Cooperis: Kur tu?! išleidimo data, anonsas ir naujienos

D.B. Cooperis: Kur tu?! išleidimo data, anonsas ir naujienos

Kokį Filmą Pamatyti?
 

Naujausiame „Netflix“ dokumentiniame filme apie tikrus nusikaltimus siekiama išspręsti 51 metų senumo užgrobimo bylą.





D.B. Cooperis: Kur tu?!

Netflix



„Netflix“ į mūsų ekranus atneša dar vieną neįmintą mįslę su dokumentiniais filmais D.B. Cooperis: Kur tu?! – keturdalis, žvelgiantis į vieną didžiausių XX amžiaus paslapčių.

Numatyta išleisti vėliau šį mėnesį, tikras kriminalinis serialas tyrinėja 50 metų trukusią misiją atrasti D.B. Cooperis – vyras, kuris 1971 metų lapkritį užgrobė skrydį, pareikalavo 200 000 USD išpirkos ir parašiutu iššoko iš lėktuvo.

Nepaisant to, kad jį tyrė FTB, anoniminis užgrobėjas taip ir nebuvo rastas, tačiau galimų įtariamųjų sąrašas yra gana ilgas.



Pasineriant į paslaptingą atvejį, dokumentiniuose filmuose nagrinėjami pastarieji bandymai atskleisti Cooperio tapatybę – bet kada galėsime tai pamatyti?

Štai viskas, ką reikia žinoti apie „Netflix“ tikrus kriminalinius dokumentus D.B. Cooperis: Kur tu?!

D.B. Cooperis: Kur tu?! Išleidimo data

D.B. Cooperis: Kur tu? atvyksta Netflix įjungta Trečiadienį liepos 13 d.



Visas keturių dalių serialas bus išleistas liepos 13 d.

Kas yra D.B. Cooperis: Kur tu?! apie?

FTB agentai kasinėja Kolumbijos paplūdimį, kur dalis D.B. Kuperis

FTB agentai kasinėja Kolumbijos paplūdimį, kur dalis D.B. Buvo rasti Cooperio pagrobti pinigaiGetty

D.B. Cooperis: Kur tu?! yra dokumentinis filmas, kuriame gvildenama viena didžiausių XX amžiaus paslapčių – D.B. Cooperis, pagrobėjas, pabėgęs iš 1971 m. lėktuvo su 200 000 USD (168 000 GBP).

1971 m. lapkritį nepažįstamas vyras perėmė „Northwest Orient Airlines“ skrydį iš Portlando į Vašingtoną, pagrasinęs, kad turi dėklą, pilną sprogmenų, ir paprašė 200 000 USD išpirkos, kuri dabar būtų verta 1,3 mln.

Gavęs išpirką ir paprašęs būti nuskraidintas į Meksiką, vyras parašiutu šoko virš pietvakarių Vašingtono ir niekada nebuvo rastas ar atpažintas.

Įsigijęs lėktuvo bilietą Dano Cooperio vardu, pagrobėjas tapo žinomas kaip D.B. Cooperis ir ši „Netflix“ serija apžvelgia įkalčius ir galimus įtariamuosius po penkių dešimtmečių.

D.B. Cooperis: Kur tu?! priekaba

„Netflix“ išleido anonsą, skirtą D.B. Cooperis: Kur tu?! birželio mėn., erzindamas neatskleistą paslaptį ir neseniai atliktą darbą, kurį atliko piliečių žvalgai, siekdami atskleisti jo tapatybę.

oksimorono paskirtis

D.B. Cooperis: Kur tu?! galima transliuoti „Netflix“ trečiadienį, liepos 13 d. Prisiregistruokite prie „Netflix“ nuo 6,99 GBP per mėnesį . „Netflix“ taip pat galima rasti Dangaus stiklas ir „Virgin Media Stream“. .

Peržiūrėkite daugiau mūsų dokumentinių filmų arba apsilankykite TV vadove, kad pamatytumėte, kas vyksta šį vakarą.

Naujausias žurnalo numeris parduodamas dabar – užsiprenumeruokite dabar ir gaukite kitus 12 numerių tik už 1 svarą. Norėdami sužinoti daugiau apie didžiausias televizijos žvaigždes, klausykite „Radio Times“ podcast'o su Jane Garvey.