„Šokiai su žvaigždėmis 2020“ nugalėtojas paaiškėjo

Kokį Filmą Pamatyti?

JAV pramoginė laida „Šokiai su žvaigždėmis“ praėjusią naktį transliavo savo 29 sezono finalą, o „The Bachelorette“ žaidėja Kaitlyn Bristowe laimėjo varžybas su profesionaliu Artemu Chigvintsevu.

Skelbimas

JAV visuomenė pasirinko realybės žvaigždę savo 2020 m. Čempione, po to, kai ji pelnė dešimtukus per Argentinos tango į Britney Spears‘o Toxic ir „Freestyle“ šokį prie „Putojančių deimantų“ iš Moulin Rouge.

Tiesioginiame finale „Bristowe“ nedaug įveikė „Catfish“ laidų vedėją Nevą Schulmaną, kuris užėmė antrąją vietą, taip pat dainininkę Nelly ir Jane the Virgin aktorę Justiną Machado, atitinkamai užėmusias trečią ir ketvirtą vietas.

Varžybos buvo įtemptos viso finalo metu, abu Schulmanas ir Machado surinko visus 10-ąjį dešimtmetį už du savo šokius iš teisėjų Dereko Hougho, Carrie Ann Inabos ir griežtai Bruno Tonioli.

Pergalė pažymėjo buvusio „Strictly Come Dancing“ profesionalo Chigvintsevo pirmąjį „Šokių su žvaigždėmis“ trofėjų, skirtą šokti su žvaigždėmis, nuo pat prisijungimo prie šou 2014 m. Jis pasirodė „Strictly“ nuo 2010 iki 2013 m., Laimėjęs aštuntąją seriją su aktore Kara Tointon.

Norėdami tvarkyti el. Pašto nuostatas, spustelėkite čia.

29 varžybų serijoje didžiosios realybės žvaigždės pasiėmė į salę, o „Selling Sunset“ žaidėja Chrishell Stause (8 vieta), „Tiger King“ Carole Baskin (14 vieta) ir Cheer's Monica Aldama (10 vieta) užsiregistravo. šou rugsėjo mėn.

Prie „Šokių su žvaigždėmis“ komandos prisijungė NBA žaidėjas Charlesas Oakley, muilo žvaigždė Anne Heche, aktorius Jesse Metcalfe, NFL žaidėjas Vernonas Davisas, televizijos stilistas Jeannie May, „Backstreet Boys“ dainininkas AJ McLeanas, olimpinis dailiojo čiuožėjo Johnny Weiras ir „Disney“. Kanalo aktorė Skai Jackson.