Kosovas prieš Angliją: kaip žiūrėti „Euro 2020“ atrankos varžybas per televiziją ir tiesioginį srautą

Kokį Filmą Pamatyti?

Šį savaitgalį Anglija susidurs su paskutiniu „Euro 2020“ atrankos susitikimu.

kur galiu žiūrėti šiuolaikinę šeimą
Skelbimas

Trys liūtai visos kampanijos metu buvo pavyzdinės formos ir ketvirtadienį iškovojo pergalę prieš Juodkalniją rezultatu 7: 0.

Garethas Southgate'as gali būti pasirengęs eksperimentuoti dabar, kai bus užtikrinta „Euro 2020“ vieta kartu su Jamesu Maddisonu, Callumi Hudsonu-Odoi ir Tyrone'u Mingsu.

Anglija vis tiek turės išlaikyti protą dėl jų po pirmojo susidūrimo su Kosovu A grupėje.

Nepatogūs žaidėjai pelnė įvartį per pirmąją minutę, sukeldami laukinį susidūrimą, kuris Anglijai baigėsi rezultatu 5-3, o visi įvarčiai buvo pasiekti per pirmąsias 55 minutes.

„RadioTimes.com“ surinko viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip žiūrėti „Kosovo prieš Angliją“ žaidimą per televiziją ir internete.

Kada yra Kosovas prieš Angliją?

„Kosovo“ prieš Angliją prasidės 5:00 Vakaro ant 2019 m. Lapkričio 17 d., Sekmadienis .

Kaip žiūrėti Kosovą prieš Angliją per televiziją ir tiesioginį srautą

Kai kuriuose mūsų straipsniuose yra kontekstinių filialų nuorodų. Galite mus paremti spustelėdami šiuos, nes mes galime uždirbti komisinius, jei įsigysite. Jums nėra jokių papildomų išlaidų ir mes niekada neleidžiame tai pakenkti mūsų turiniui.

Ventiliatoriai gali nusiteikti nemokamai žiūrėti žaidimą per ITV1 nuo 16.15 val.

Taip pat galite tiesiogiai transliuoti rungtynes ​​per „ITV Hub“ įvairiuose įrenginiuose, įskaitant nešiojamuosius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

Kas laimės? RadioTimes.com sako ...

Anglija tikisi užbaigti savo kampaniją stilingai.

Keliems jaunuoliams gali būti suteikta galimybė įrodyti save, tačiau Garethas Southgate'as vis tiek reikalaus pergalės.

Kosovas buvo netikėtas A grupės paketas ir vis dar yra kvalifikacijos šūksnis.

Anglija turėtų būti atsargi, tačiau taip pat turėtų atlikti darbą.