Vimbldone vyksta bombardavimas, kurį tiesiogiai transliuos BBC.
Skelbimas
Visos Anglijos klubą užlies sirgaliai, norintys sugerti didžiausias rungtynes, o milijonai įsitaisys iš savo namų patogumo su Pimmo rankomis.
- „Wimbledon 2019“: kaip žiūrėti rungtynes per televiziją ir tiesiogiai transliuoti internetu
RadioTimes.com pateikia kiekvienos dienos Vimbldono vyrų, moterų ir dvejetų turnyrų tvarkaraštį.
Kiekvieną dieną grįžkite į naujausią informaciją.
Didžiojo turo nauji epizodai
Vimbldono žaidimo tvarka - 11 diena (liepos 11 d., Penktadienis)
CENTRO TEISMAS - 13:00 PRADŽIA
Novakas Džokovičius prieš Roberto Bautista Agut
Rafaelis Nadalis prieš Rogerį Federerį
Nr.1 TEISMAS - 13:00 PRADŽIA
matyti kelis skirtingus angelų skaičius
Gabriela Dabrowski / Yifan Xu prieš Barbora Krejcikova / Katerina Siniakova
Timea Babos / Kristina Mladenovic Su-Wei Hsieh / Barbora Strycova
Matwe Middelkoop / Zhaoxuan Yang prieš TBD
Nr.3 TEISMAS - 11:00 AM
Jamie Delgado / Jonathan Marray prieš Xavier Malisse / Max Mirnyi
Jacco Eltinghas / Paulas Haarhuisas prieš Gregą Rusedskį / Fabrice'ą Santoro
Cara Black / Martina Navratilova prieš Iva Majoli / Magdalena Maleeva
5 TEISMAS - 11:00 AM
Emma Navarro prieš Daria Snigur
Diane Parry prieš Alexa Noel
Kamilla Bartone / Oksana Selekhmeteva prieš TBD
TEISMAS 8 - 11:00 AM
1111 angelo numeris meilės santykiai
Savannah Broadus / Abigail Forbes prieš Alina Charaeva / Anastasia Tikhonova
Jonas Forejtek / Jiri Lehecka prieš Shunsuke Mitsui / Keisuke Saitoh
Aubane Droguet / Selena Janicijevic Joanna Garland / Sohyun parke
TEISMAS 12 - 11:00 AM
Marion Bartoli / Daniela Hantuchova prieš Conchita Martinez / Barbara Schett
Arthuras Fery / Toby Samuelis - Brandonas Nakashima / Valentinas Royeris
Mary Joe Fernandez / Ai Sugiyama prieš Anne Keothavong / Arantxa Sanchez Vicario
Martin Damm / Toby Kodat prieš Jacobą Fearnley / Connorą Thomsoną
Joe egzotiškas vis dar yra kalėjime
TEISMAS 14 - 11:00 AM
Dylanas Alcottas / Andy Lapthorne'as prieš Koji Sugeno / Davidas Wagneris
Diede De Groot prieš Kgothatso Montjane
Stephane Houdet / Nicolas Peifer prieš Alfie Hewett / Gordon Reid
Sabine Ellerbrock / Kgothatso Montjane prieš Marjolein Buis / Giulia Capocci
TEISMAS 15 - 11:00 AM
Stephane Houdet prieš Gustavo Fernandez
TEISMAS 17 - 11:00 AM
„Shingo Kunieda“ prieš Stefaną Olssoną
Aniek Van Koot prieš Yui Kamiji
Gustavo Fernandezas / Shingo Kunieda prieš Joachimą Gerardą / Stefaną Olssoną
Diede De Groot / Aniek Van Koot prieš Yui Kamiji / Jordanne Whiley
TEISMAS 18 - 11:00 AM
ponas didelis seksas ir miestas
Shintaro Mochizuki prieš Martiną Dammą
Carlosas Gimeno Valero prieš Haroldą Mayotą
Polina Kudermetova / Giulia Morlet prieš Funa Kozaki / Amarissa Kiara Toth
Liam Draxl / Govind Nanda - Shintaro Mochizuki / Holger Vitus Nodskov Rune
TURI BŪTI SUSITARĖS
SkelbimasWesley Koolhofas / Kveta Peschke TBD
Colinas Flemingas / Rossas Hutchinsas - Fernando Gonzalezas / Sebastienas Grosjeanas